ETKİ DANIŞMANLIK 2010 yılı Ocak ayında Türkiye Elektrik Piyasasında Türkiye Elektrik Sektörünün tüm yatırımcılarına yatırım ve pazarlama konularında teknik danışmanlık yapmak üzere kurulmuştur.
     Konusunda uzman personeli ve stratejik ortakları i ile piyasa katılımcılarına ve Türkiye'de yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcılara yönetmelik ve kanunlar dahilinde destek hizmeti vermekteyiz. Personel deneyimininden kaynaklanan becerisi ile ETKİ danışmanlık, katılımcıların her türlü ihtiyacına yanıt verebilecek ve Türkiye elektrik piyasasının hızlı gelişimine uyum sağlamalarında yardımcı olacaktır.
      Bir piyasa katılımcısı için en önemli handikaplardan biri olan değişen piyasa yapısı ve bu değişimin gerektirdikleri konusunda çabuk karar vermek ve icraata geçirmek konularında ETKİ Danışmanlık yanınızda hissettiğiniz en büyük güç olacaktır.
     Yıllardır Türkiye Elektrik sektörünün farklı birimlerinde hizmet vermiş deneyimli kadrosu ve teknik donanımlı personeli ve Elektrik Piyasasında portföy işletimi konusunda  bünyesinde  geliştirdiği yazılımlar ile en kolay ve hızlı şekilde işletme ihtiyaçlarınızı karşılayacak firma işletim maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayacaktır.


ana sayfa               hakkımızda            hizmetlerimiz             piyasa-mevzuat               iletişim